Szavanna mozgáskockák

Korosztály

2 év+

Leírás

Ennek a mókás, mozgásos játéknak és a szavanna állatainak a segítségével vidáman telhet el a nap és mellette még az érzékszerveket is játékosan megdolgoztatjátok. Az első kocka külön-külön is működik, de ha igazán izgalmassá és vicessé szeretnétek tenni a játékot, akkor érdemes mind a kettőt egyszerre bevetni.
A játék menete:
– Először dobtok azzal a dobókockával, amelyen a szavannai állatok vannak, majd a cselekvés gyorsaságát meghatározó kockával is. – A kettő kocka kombinációjából kapott kis feladatot kell aztán megcsinálni ügyesen, mozogva. Pl: Trappolj mint egy elefánt, de lassan! :)
A játék fejleszti:
– a szem-kéz és szem-láb koordinációt
– az általános tájékozottságot
– a térirányok ismeretét
– a mozgáskoordinációt
– a megfigyelőképességet
Töltsétek le a játékot hozzá! :)

Kedvenceimhez adás
Kipróbáltakhoz adás

Minden gyerek odáig volt érte

Nincs még hozzászólás

Mutasd meg, nálatok hogy sikerül a maszatolás!

Mindig izgatottan várjuk, hogy kinek hogy sikerül egy-egy maszatolós foglalkozás. Küldj nekünk fényképes visszajelzést és néhány bátorító mondatot, nektek miért volt kedves ez a foglalkozás otthon. Vicces történetek és gyerekszáj is jöhet! : )

Megmutatom az alkotásunk
0 0 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
0 hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments

Hasonló maszatos foglalkozások