Nyári évszakcsipeszelés

Korosztály

12 hó+

Leírás

Nagy kedvencetek volt ennek a játéknak az őszi változata, így most hozzuk Nektek a nyárit is! :) Igyekeztük belepakolni számotokra a nyár „krémjét”, hogy sok-sok olyan motívummal találkozzanak a gyerekek, amitől igazán nyár a nyár.
Ez a kártyacsomag igazán sokrétűen felhasználható:
1. Nézze meg a gyermek a kártyákat és nevezzétek meg együtt az azokon található motívumokat!
2.Találja meg a gyermek az azonos motívumokat és mutasson rá az ujjával!
3. Ne csak az ujjával mutasson az azonos motívumra, hanem tegyetek oda egy gyurmagombócot vagy gombot, gémkapcsot jelzésként.
4. Tegyen egy csipeszt az azonos motívumra!
5. Keressetek azonos motívumokat a különböző kártyákon, esetleg számoljátok is meg, hogy melyik motívumból van a legtöbb/ legkevesebb a csomagban!

Kedvenceimhez adás
Kipróbáltakhoz adás

Minden gyerek odáig volt érte

Nincs még hozzászólás

Mutasd meg, nálatok hogy sikerül a maszatolás!

Mindig izgatottan várjuk, hogy kinek hogy sikerül egy-egy maszatolós foglalkozás. Küldj nekünk fényképes visszajelzést és néhány bátorító mondatot, nektek miért volt kedves ez a foglalkozás otthon. Vicces történetek és gyerekszáj is jöhet! : )

Megmutatom az alkotásunk
0 0 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
0 hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments

Hasonló maszatos foglalkozások