Halloweeni szabadulás a pókhálóból

Korosztály

18 hó+

Leírás

Néhány bébiételes tető és a letölthető nyomtatható sablon csodákra képes, mert igazi halloweeni hangulatot csempészhetsz az otthonotokba. Ha csak egy játékot próbáltok ki az itt lévők közül, akkor ez legyen az. Hiszen minden gyerek szeret horgászni, és mi ezt a népszerű játékot most még egy kis párkereséssel is gazdagítjuk.
A játék célja a pókhálóból kiszabadítani a „beleragadt lényeket”. A játék alapja fekete karton + papírmaszkoló szalag. Ami még szükséges: pár bébiételes tető, plusz egy mágneses horgászbot. A játék fejleszti a kitartást, türelmet, szem-kéz koordinációt, összpontosítást, a vállból indított mozgások sikerességét, precizitást és megfigyelőképességet.

Kategóriák

Halloween, Játék

Kedvenceimhez adás
Kipróbáltakhoz adás

Minden gyerek odáig volt érte

Nincs még hozzászólás

Mutasd meg, nálatok hogy sikerül a maszatolás!

Mindig izgatottan várjuk, hogy kinek hogy sikerül egy-egy maszatolós foglalkozás. Küldj nekünk fényképes visszajelzést és néhány bátorító mondatot, nektek miért volt kedves ez a foglalkozás otthon. Vicces történetek és gyerekszáj is jöhet! : )

Megmutatom az alkotásunk
0 0 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
0 hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments

Hasonló maszatos foglalkozások